Byty Bulharsko

Další web používající WordPress

Cena: od 10,000€ do 250,000€
Velikost od 25 m2 do 250 m2
Další vlastnosti

Při placení v Bulharsku doporučujeme využít vaši kreditní kartu. Výběry z bankomatů jsou v Bulharsku zpoplatněny dle sazebníků vaší banky, je vhodné si tedy všechny informace předem zjistit.

V Bulharsku se nacházejí také české a slovenské banky.

  • ČSOB – KBC – KBC je sice bankou pod ČSOB, ale z naší zkušenosti jsou bohužel účtovaný poplatky za výběr z bankomatu stejné, jako kdyby se jednalo o jakýkoliv jiný bankomat.
  • UniCredit Group – UniCredit Bulbank –V celém Bulharsku naleznete bankomaty UniCredit Bank, které se jmenují UniCredit Bulbank, ale jedná se o stejnou banku. Výběry z jejich bankomatů jsou zdarma a nabídnou vám také svůj výhodný kurz.

Kreditní karty

Pro cesty a platby v zahraničí jsou dobré kreditní karty. Mezi nejznámější společnosti, které je poskytují patří zahraniční Revolut a Twisto. Obě společnosti nabízejí nejvýhodnější kurzy, které vám nemůžou domácí banky ani směnárny nabídnout. Liší se tím, že Twisto je pouze kreditní karta, která nabízí určitý limit a je třeba jej splatit do 15. dne následujícího měsíce. Cena Twisto karty je 49/99 Kč měsíčně a je možné tarif kdykoliv změnit na tarif zdarma v době, kdy necestujete. Součástí Twisto karty je také cestovní pojištění.

Revolut nabízí více možností a umožňuje vytvoření účtu v cizích měnách zcela zdarma. Ke všem účtům pak máte jednu kartou, která strhává peníze právě z toho účtu, na kterém je měna, kterou platíte. Revolut je dobrý také pro směnu vyšších částek, například při nákupu nemovitosti. Kartu Revolut můžete mít v základu zcela zdarma, popřípadě si připlatit za některý z tarifů, které nabízejí více výhod.

Twisto

Twisto je online platební služba, se kterou můžete nakoupit zboží okamžitě a zaplatíte ho až za 14 dní. Pokud máte založený Twisto účet, platit můžete dokonce až za 45 dní (vždy 15. dne následujícího měsíce). Zboží vám bude ihned po nákupu doručeno domů, abyste si ho mohli v klidu prohlédnout a vyzkoušet ještě dříve než za něj zaplatíte.

Služba Twisto je pro zákazníka zdarma. Zaplatit Twistu můžete do 14 dnů od expedice zboží bez navýšení ceny anebo si můžete za malý poplatek splatnost prodloužit s Twisto účtem o měsíc. 

Revolut

Velkou výhodu mohou lidé získat hlavně u zahraničních plateb a měn. Využít lze totiž výhodné kurzy pro převod. Potřebujete platit v zahraničí? Revolut je pro vás ideální služba. Banky si u standardních karet totiž častokrát berou nemalé poplatky. Tyto peníze u Revolutu ušetříte. Vedení Revolut účtu navíc může být zdarma (nebo si můžete zvolit některý z prémiových tarifů).

Další výhodou jsou výběry z bankomatů zdarma, hlavně v zahraničí. Záleží přitom na jednotlivých tarifech, kterým se věnuje další část tohoto článku.

Na jedné kartě navíc můžete mít nahráno až 30 měn (u prémiových verzí i kryptoměny, které můžete nakupovat přímo v aplikaci). Pokud někam cestujete, výhodně si převedete peníze v rámci Revolutu do jiné měny a výrazně tím ušetříte za další poplatky.

Díky virtuální kartě pak můžete bezpečně platit na internetu. Revolut má navíc velmi propracovaný systém ochrany, a je tak velice bezpečný. Aplikace je navíc v češtině a nabízí přehledné statistiky utrácení.

Compare