Byty Bulharsko

Další web používající WordPress

Cena: od 10,000€ do 250,000€
Velikost od 25 m2 do 250 m2
Další vlastnosti

Město Sveti Vlas se nachází na severu od Slunečního Pobřeží. I když jsou města téměř spojena, panuje v nich však rozdílná atmosféra. Sveti Vlas je na rozdíl od Slunečního pobřeží více historicky zaměřený. Město také nežije nočním životem ve stylu jako Sluneční pobřeží, takže zde nenaleznete kasina, kluby a diskotéky. Sveti Vlas se tedy dá ve srovnání se Slunečním Pobřeží nazvat jakousi oázou klidu s klidnou atmosférou.

Pláže

Nacházejí se zde hned tři pláže, na kterých se nachází jemný zlatý písek.

  • Centrální pláž je hned v centru města, na níž najdete pár barů a restaurací. Část je vyčleněna pro klienty, kteří si zaplatí lehátko se slunečníkem. Pláž je relativně úzká a v sezoně velmi přelidněná.
  • Severní pláž je mnohem širší, avšak výrazně kratší než Centrální. Celkové prostředí je ale upravenější a přívětivější.
  • Východní pláž je nejmenší a nejužší s místy skalnatým vstupem do moře.

Vzhledem k blízkosti Slunečního pobřeží je také možné přejít právě tam, kde se nachází jedna pláž, která je dlouho 8 km.

Doprava

Do města Sveti Vlas se dostanete jakýmkoliv autobusem mířícím z Burgasu či Varny. Tyto autobusy jezdí pravidelně z letiště každých 15 minut. Cena jízdenky je přibližně 6 BGN a kupuje se přímo u řidiče. Mezi letovisky Sveti Vlas, Slunečné Pobřeží a Nesebar jezdí přes den také autobusová linka, ceny se pohybují od 2 do 4 BGN a platí se také u řidiče.

Compare